Stockholm - Anderstorpsvägen 16 (Lilla SP)

Kontakt

Här hittar du kontaktuppgifter till de olika servicefunktionerna, samt till ansvariga chefer och administrativ personal.

Serviceinformation

Avdelning Telefon E-post
Kundtjänst (Arbetsplatssupport) +46 10-558 05 00

Coor.Driftcenter@coor.com

 

Ledning på Coor

 

Sun Andér
Sitechef Mellan (Stockholm/Öst)
+46 10-559 58 56 +46 10-559 58 56 sun.ander@coor.com
Jon Stockhaus
Sitechef Väst (Väst/Syd)
+46 10 559 67 73 +46 10 559 67 73 Jon.Stockhaus@coor.com
Mikaela Hedén
Sitechef Norr (Borlänge/Mitt/Nord)
+46 10-559 75 09 +46 10-559 75 09 mikaela.heden@coor.com
Kaj Lindholm
Gruppchef Syd
+46 10-559 63 27 +46 10-559 63 27 kaj.lindholm@coor.com
Annika Widengård
Gruppchef Väst
+46 10-559 57 75 +46 10-559 57 75 annika.widengard@coor.com
Tomas Nilsson
Gruppchef Borlänge/Mitt
+46 10-559 68 52 +46 10-559 68 52 tomas.nilsson@coor.com
Susanna Eriksson Kotanen
Gruppchef Norr
Susanna.ErikssonKotanen@coor.com
Emma Lindberg
Gruppchef Sthlm/Öst
+46105597043 +46105597043 emma.lindberg@coor.com
Michael Rosén
bitr. Kontraktschef
+46 10 559 51 72 +46 10 559 51 72 michael.rosen@coor.com
Niclas Nordin
Kontraktschef
+46 10 559 56 41 +46 10 559 56 41 Niclas.Nordin@coor.com